Konfekcionáló gépkezelő

  • Cég neve

    Masterplast Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    8143 Sárszentmihály, Árpád utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • lamináló-, nyomdázó-, csomagoló- valamint tekercselő gép anyaggal történő kiszolgálása
  • gépsorok folyamatos üzemeltetése, beállítása, felmerülő problémák elhárításában való részvétel
  • legyártott termékek csomagolása, összekészítése raklapokra
  • kézi- és gépi anyagmozgatási feladatok ellátása

Elvárások

  • minimum alapfokú végzettség
  • legalább 1 év gyártói területen szakmai tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány
  • három műszakos munkarend vállalása (H-P 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

Előnyt jelent

  • Darukezelői jogosítvány

Amit kínálunk

  • piaci szintű alapbér
  • műszakpótlék 40%
  • túlórapótlék
  • kimagasló szintű eredmény- illetve egyéni teljesítmény alapján járó havi bónusz kifizetés
  • bejárási támogatás
  • teljes munkaidős bejelentett munkaviszony
  • azonnali kezdési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az 1997-ben alapított Masterplast a közép-európai régió legnagyobb magyar tulajdonú építőanyaggyártó vállalataként jelentős beszállító partnere a hazai építőanyag kereskedelmi vállalkozásoknak. Meghatározó pozícióval rendelkezik a homlokzati hőszigetelő, magastető szigetelő és szárazépítészeti rendszerek elemeinek piacán.
Sárszentmihályi telephelyünk gyártási csapatát bővítjük, leendő KONFEKCIONÁLÓ GÉPKEZELŐ kollégáink jelentkezését várjuk!

A "jelentkezem" gombra kattintva kérjük, küldd el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat!